خانه / همبستگی / اجتماعی / انحراف یک دستگاه خودرو پراید از مسیر ۴ مصدوم برجا گذاشت

انحراف یک دستگاه خودرو پراید از مسیر ۴ مصدوم برجا گذاشت

پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی : 

شهریار- مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار از انحراف یک دستگاه خودرو پراید در دور برگردان شهرک «جعفریه» خبر داد و گفت: این حادثه ۴ مصدوم برجا گذاشت.

به گزارش  همبستگی ملی :  احمد کریمی صبح دوشنبه از یک حادثه رانندگی در شهریار خبر داد و افزود: ساعت ۰۱:۱۹ بامداد امروز طی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهریارانحراف یک دستگاه خودرو پراید از مسیر جاده واقع در دور برگردان شهرک «جعفریه» به طرف شهریارگزارش شد.

وی افزود: ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار بلافاصله امدادگران ایستگاه ۶۰۱ جعفریه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه کرد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار با تشریح محل وقوع حادثه گفت: یک دستگاه خودرو پراید به علت سرعت بالا و عدم کنترل خودرو توسط راننده از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با جدول متوقف شده بود.

کرمی گفت: این حادثه منجر به محبوس و مصدوم شدن ۴ نفر از سرنشین خودرو فوق و بروز خسارت مالی به خودرو پراید شده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت بنزین و قطع سرباطری افراد مصدوم با همکاری اورژانس ۱۱۵ شهریاربه بیمارستان انتقال و محل برای انجام امور قانونی تحویل پلیس راهور شد.

درباره همبستگی ملی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

۵۷۴۸۸۷۲۴

چرا تک فرزندی مُد شده است؟

پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی :  مدیر مرکز مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی ...