خانه / همبستگی / استان ها / البرز / هیچ زمین کشاورزی در البرز با فاضلاب آبیاری نمی‌شود

هیچ زمین کشاورزی در البرز با فاضلاب آبیاری نمی‌شود

پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی : 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز در خصوص آبیاری مزارع کشاورزی در برخی از مناطق استان با فاضلاب گفت: در استان البرز هیچ مزرعه‌ای نیست که کشاورزان عمداً با فاضلاب آن را آبیاری کنند.

به گزارش همبستگی ملی : سید مجید موسوی  در خصوص آبیاری مزارع کشاورزی در برخی از مناطق استان با فاضلاب گفت: در استان البرز هیچ مزرعه‌ای نیست که کشاورزان عمداً با فاضلاب آن را آبیاری کنند.

موسوی افزود: ممکن است به خاطر کوتاهی شهرداری‌ها‌ یا دهیاری‌ها فاضلاب به برخی مزارع وارد شده باشد اما اینکه کشاورزان عمداً اراضی خود را با فاضلاب آبیاری کنند اینگونه نیست.

وی در خصوص اقدامات استان برای استفاده از پساب تصفیه شده در بخش کشاورزی استان اعلام کرد: پروژه تصفیه‌خانه ماهدشت با ظرفیت تصفیه ۱۳۰۰ لیتردرثانیه یکی از پروژه‌های مهمی است که به این منظور در حال اجراست.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی البرز افزود: قرار است ۶۵۰ لیتردرثانیه از این تصفیه‌خانه به کشاورزی اختصاص یابد و ۶۵۰ لیتر دیگر به اشتهارد منتقل شود.

موسوی خاطرنشان کرد: این پروژه در مراحل نهایی قرار دارد و احتمالا در اسفند ماه پیش رو با حضور یکی از وزرا به بهره‌برداری خواهد رسید.

درباره همبستگی ملی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

IMG_20180807_134445_718

پیام تبریک مدیریت شهری وسرپرست شهرداری مشکین دشت به مناسبت ۱۷مردادروزخبرنگار

پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی :    به گزارش همبستگی ملی به ...