خانه / همبستگی / استان ها / البرز / پروژه قطار شهری کرج با قدرت آغاز بکار کرد

پروژه قطار شهری کرج با قدرت آغاز بکار کرد

پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی : 
به گزارش همبستگی ملی : دکتر محمدعلی نجفی در مراسم بهره برداری از ۳۹ پروژه شهری که در محل شهرداری کرج برگزار شد گفت: پروژه قطار شهری کرج که در دچار رکود شده بود امروز دوباره فعالیت خود را با قدرت آغاز کرده و با سرعت بسیار خوبی در حال پیشرفت است.

استاندار البرز افزود: امید است پروژه قطار شهری که یکی از مطالبات اصلی و بحق مردم است در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد تا شهر پرجمعیت کرج مانند بسیاری از کلانشهرهای دیگر از این امکان برخوردار شود
دکتر محمدعلی نجفی ضمن تبریک روز مهندس با اشاره به اینکه بهترین کارها با اندیشه صحیح اصول فنی و احساس تعهد قطعا می توانند کمک یار مردم باشند افزود: مهندسی درست در مدیریت شهری بسیار حائز اهمیت است و باید وجدان مهندسان کارگشا باشد.

وی ادامه داد: همواره در مباحث مختلف مدیریت شهری تاکید بر نظارت دقیق و مستمر بر روند امور وجود دارد.

دکتر نجفی با اشاره به بحث توسعه پایدار در حوزه های مختلف شهری و بخصوص محیط زیست گفت: جای خرسندی دارد که اعضای شورای اسلامی و مدیریت شهری کرج رسالت خود در راستای تحقق حقوق شهروندی را ایفا می کنند.

وی افزود: مجموعه دولت و شخص رییس جمهوری توجه ویژه ای به کرج دارند و در استان نیز پشتیبانی خاصی از نیروی انتظامی و دادستانی مشهود و محسوس است چراکه همه متحد برای توسعه و رشد استان و بخصوص شهر کرج هستند.

استاندار البرز ساماندهی مشکلات و آسیب های اجتماعی را از اهم امور دانست و خاطرنشان کرد: با توسعه صحیح شهر و نظارت ویژه به مناطق حاشیه نشین استان، می توان گام های بزرگی برای ساماندهی آسیب های اجتماعی برداشت.
وی اضافه کرد: مردم مطالبات بحق بسیاری در حوزه های مختلف و بخصوص معیشتی دارند که مجموعه دولت با تمام قوا درصدد حل آنها هستند از این رو شورا و مدیریت شهری نیز باید درصدد تحقق اندیشه بلند کاری باشند و موجبات رفاه مردم را فراهم کنند.

استاندار البرز گفت: مجموعه استانداری بعنوان نماینده دولت اهتمام ویژه ای برای پیشرفت برنامه های مدیریت شهری در نقاط مختلف استان دارد و انتظار می رود با کمک مدیریت شهری کرج و تعامل خوب شورا پروژه های فعلی و پروژه های پنهان شهری بزودی به بهره برداری برسد و مردم از مزایای آن بهره مند شوند.

در این مراسم ۳۹ پروژه شهری کرج با دستور استاندار البرز از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

درباره همبستگی ملی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

زندانها

مدیر کل  زندانهای استان البرز :  حمایت از خانواده زندانیان در اولویت قرار بگیرد

  پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی :    به گزارش همبستگی ملی ...