خانه / همبستگی / استان ها / ‍  ‍ اکبر حیدری: جشنواره بهاری مطبوعات برگزار خواهد شد

‍  ‍ اکبر حیدری: جشنواره بهاری مطبوعات برگزار خواهد شد

پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی :

به گزارش همبستگی ملی : مدیر عامل خانه مطبوعات استان البرز از برگزاری جشنواره مطبوعاتی در استان البرز خبر داد و گفت: خانه مطبوعات استان البرز قصد دارد با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به برگزاری جشنواره مطبوعاتی بهار اقدام نماید.

حیدری افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد همدلی، میان اهالی رسانه و مسئولین سطح استان و ارتقای محتوا و پیش رفت اصحاب قلم، ایجاد رقابت مثبت و افزایش انگیزه و خلاقیت رسانه ای و همچنین شناسایی نقاط قوت و ضعف رسانه ای استان است.

وی با اشاره به ضوابط و مقررات شرکت در جشنواره اظهار داشت: طبق مقررات آثاری در جشنواره شرکت داده خواهد شد که در فاصله زمانی ۱۸ اسفند ماه ۹۶ لغایت ۱۸ فروردین ۹۷ در یکی از نشریات سراسری، استانی، خبرگزاری ها و یا پایگاه های خبری منتشر شده باشد، همچنین هر متقاضی می تواند در ۱ بخش و در هر بخش ۳ اثر ارائه دهد.

حیدری در ادامه افزود: آثاری در جشنواره پذیرفته می شود که اصل صفحه منتشره و نام صاحب اثر در آن قید شده باشد و در صورت عدم درج نام در آثار ارسالی، اثر باید ممهور به مهر و امضای شخص مدیر مسئول نشریه مورد باشد.

وی خاطر نشان کرد: تمامی روزنامه نگاران شاغل و آزاد استان که در مطبوعات غیر سراسری‌( منطقه ای، استانی و محلی) و همچنین نمایندگی نشریات سراسری یا خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استانی فعالیت دارند می توانند در جشنواره شرکت نمایند.

حیدری با بیان اینکه جشنواره تنها در یک بخش برگزار می گردد، گفت: جشنواره در بخش نگاه بهاری شامل تیتر، مقاله، سرمقاله و یادداشت، خبر، مصاحبه، عکس و گزارش برگزار می شود.

شایان ذکر است مهلت ارسال آثار تا ۱۸ فروردین ماه ۹۷ می باشد، بررسی آثار از ۱۸ فروردین لغایت۳۰ فروردین ماه و اختتامیه جشنواره ۱ اردیبهشت ۹۷ می باشد، شرکت کنندگان می بایست آثار خود را به خانه مطبوعات به آدرس خیابان مطهری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل دهند.

درباره همبستگی ملی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

IMG_20180909_111345_780

موسسه ایثار به خانواده های شهدا و ایثارگران خدمات رایگان می دهد

  پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی : به گزارش  همبستگی ملی : ...