خانه / همبستگی / استان ها / البرز / مدیرکل بیمه سلامت استان البرز: افزایش دفاتر پیشخوان خدمات رسان در استان البرز

مدیرکل بیمه سلامت استان البرز: افزایش دفاتر پیشخوان خدمات رسان در استان البرز

پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی :
به گزارش همبستگی ملی : دکتر سعید جوانشیر در جلسه ملاقات با فرماندار شهرستان فردیس اعلام کرد : هزینه کرد ما در سال۹۷ برمحور کنترل هزینه ها و اعتبارات استانی با رعایت حقوق بیمه شدگان و موسسات درمانی طرف قرارداد می باشد.
مدیرکل بیمه سلامت استان البرزبا تاکید بر ادامه خدمات با کیفیت سازمان بیمه سلامت به بیمه شدگان خود گفتند یکی از اهداف ما در سال جدید مدیریت هزینه های سرگردان می باشد .
ایشان در ادامه با اشاره به سرفصل اعتبارات پیش بینی شده برای سال جاری خواستار همیاری مسئولین محترم استانی در جهت تحقق اهداف حوزه سلامت شدند و تاکید کردند: در سال جاری موظفیم کنترل بیشتری در مدیریت هزینه نسبت به سال گذشته داشته باشیم ضمن اینکه مردم نیز از حقوق خود کاملا برخوردار باشند.
سعید جوانشیر یادآور شد تعاملات سازنده بیمه سلامت با ارگانهای مسئول در حوزه سلامت از جمله دانشگاه علوم پزشکی البرز و موسسات محترم درمانی در سطح استان موجب برکات و خدمات ارزنده ایی در استان شده است و هم اکنون این اداره کل افتخار این را دارد که بالغ بر۶۲۰هزار نفر را تحت پوشش قرار داده که از این بین ۳۵۰ هزار نفر از آنها به صورت رایگان از خدمات بهره مند می باشند.
جوانشیر همچنین با اشاره به همکاری خوب موسسات درمانی استان گفتند: موسسات درمانی به مثابه بازوان این اداره کل می باشند و هم اکنون با تمامی بیمارستانهای استان قرارداد داریم و همچنین بیش از ۱۳۰۰موسسه درمانی خدمات سلامت را برای بیمه شدگان فراهم می کنند.

رئیس کمیته تخصصی مشترک بیمه سلامت- فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی استان البرز همچنین یادآور شد در سال جاری برنامه افزایش سطح دسترسی به خدمات در استان را داریم و امیدواریم بتوانیم تعداد دفاتر پیشخوان خود را افزایش داده تا دسترسی بیمه شدگان به بیمه سلامت آسان تر شود.

درباره همبستگی ملی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

۵۷۷۱۲۲۵۱

آغاز مهاجرت به البرز از دوره قاجار

پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی :  مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استان ...