خانه / همبستگی / استان ها / البرز / راهم پیرو خط شهدا و جانبازان و عشق به مردم بزرگ وطنم ایران

راهم پیرو خط شهدا و جانبازان و عشق به مردم بزرگ وطنم ایران

پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی :

به گزارش همبستگی ملی : یکی از زیباترین ورزشهای که میتوان از آن نام برد هنرهای رزمی است . هنرهای رزمی همواره دارای شاخه های مختلف میباشد این هنر با هدف تقویت  روح و جسم در پرورش هر چه بیشتر استعدادهای انسان است که بر این اساس گفتگوی با استاد حمید قولی زاده قهرمان چندین دوره آسیا و جهان در هنرهای رزمی انجام دادیم .

جناب آقای قلی زاده متولد چه سالی هستید و از چه سالی شروع به کار در این رشته کردید :

قبل از هر چیزی به خوانندگان نشریه همبستگی سلام و عرض ادب و تشکر ویژه از همکاران نشریه دارم . بنده محمد قلی زاده متولد استان البرز هستم ، هنرهای رزمی را از سال ۱۳۶۴ شروع کرده ام که البته لازم میدانم از اساتید بزرگ و ماندگار کشور استاد بزرگ علی مهین ترابی ، استاد حسین قلی زاده و استاد عباس بیکوردی که این جانب را مورد حمایت قرار دادن تقدیر و تشکر نمایم .

سوال : چه مسولیت های دارید ؟

جواب: از سال ۱۳۷۹ مدرس آموزش هنرهای رزمی در بخش ستاد کل نیروهای مسلح بوده ام و توانستم سیستم رزمی کاران بسیج ذوالفقار را بنیانگذاری نمایم . در سال ۱۳۸۰ رسما بنیانگذار رکود زنی در ایران شده ام . ۴ سال متوالی سازمان جهانی ثبت رکورد هنرهای رزمی IMARO  را در جهان بنیانگذاری نموده ام و در ۷۵ کشور جهان نماینده دارم . سازمان جهانی ثبت رکورد هنرهای رزمی IMARO  رکورد داران را در ایران و جهان به صورت کاملا رایگان به ثبت می رساند و برای حمایت از ورزشکاران در عرصه هنرهای رزمی در سراسر ایران و جهان نماینده دارد و دارای ۴۰۰۰ هزار عضو فعال می باشد .

سوال : هدف سازمان جهانی ثبت رکورد هنرهای رزمی چیست ؟ جواب : تا کنون تیم IMARO  بیش از ۱۶ دوره در مسابقات معتبر برون مرزی حضور رسمی داشته است . IMARO  تنها جهت حمایت از جامعه هنرهای رزمی و ایجاد انگیزه برای رزمی کاران است . راهم پیرو خط شهدا و جانبازان و عشق به مردم بزرگ وطنم ایران است .

سوال: برنامه  های شما در آینده چیست ؟

جواب : چندین سال متوالی پیگیر مرجع قانونی ثبت رکورد هنرهای رزمی هستیم ، انشاالله با درایت و بزرگی ریاست محترم وزارت ورزش و جوانان جناب اقای دکتر سلطانی فر و تمامی زحمتکشان عرصه ورزش بتوانیم در ایران عزیزمان به عنوان پایگاه جهانی شکل بگیریم .

سوال : مهم ترین هدف شما در ورزش رزمی چیست ؟

مهم ترین هدفم این که با آموزش به جوانان باعث اشتغال کار برای آنها بشم . سعی کنیم  با آموزش هنرهای رزمی  در امر دفاع شخصی و جلوگیری از اعتیاد و بزهکاری جوانان بکاهیم و باعث پبشرفت و سلامتی مردم بشم . ورزش های رزمی ضمن بالا بردن وضعیت جسمانی و روحانی باعث حفظ حریم شخصی و باعث بالا بردن سطح دفاع شخصی هر فرد نسبت به افراد متجاوز میگردد . همچنین ورزش های رزمی در عین حال جز ورزش های هوازی سرعت بالا قرار دارد که باعث چابکی و عضلاتی تفکیک شده میشود .

IMG_20180702_093234_3791

درباره همبستگی ملی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

زندانها

مدیر کل  زندانهای استان البرز :  حمایت از خانواده زندانیان در اولویت قرار بگیرد

  پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی :    به گزارش همبستگی ملی ...