خانه / همبستگی / استان ها / البرز / افتتاح باشکوه ستاد اصولگرایان معتدل استان البرز

افتتاح باشکوه ستاد اصولگرایان معتدل استان البرز

بهروز نعمتی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی عصر پنجشنبه در مراسم افتتاح ستاد اصولگرایان معتدل روحانی در استان البرز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت امام زمان اظهار کرد: با توجه به بیانات رهبر معطم انقلاب باید تلاش کنیم انتخابات سالم، پرشور و به دور از بداخلاقی ها برگزار کنیم.

photo_2017-05-11_12-55-34

وی با اشاره به اینکه انتخابات نامیمون نباید دوباره در کشور تکرار شود، افزود: خوشبختانه با توجه به فضای امن و ارام چند سال اخیر و افزایش مودت و دوستی ها انتطار می رود اخلاق در دستور کار اصلی قرار گیرد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید آنچه بزرگان می گویند را مدنظر قرار دهیم و در این راستا اخلاق حسنه دین و پیامبر(ص) را سرلوحه کار قرار دهیم.

وی با تاکید بر اینکه فضای انتخابات باید به فضای دوستی در کشور تبدیل شود، گفت: معتقدیم کشور به قدری ظرفیت دارد که همه تفکرهای مختلف را برای خدمت به مردم کار بگیریم که البته باز هم کم است.

نعمتی ادامه داد: معتقدیم همه طیف ها در کشور باید در کنار هم جمع شوند و با دوری از منیت ها، کشور را مشکلات کنونی عبور دهیم.
وی با تاکید بر اینکه روحانی همانند آیت الله رفسنجانی فردی فراجناحی بوده و اصولگرا و اصلاح طلب نیست و به هیچ جناحی تعلق ندارد، گفت: روحانی برای اعتلای کشور و نظام جمهوری اسلامی از همه ظرفیت ها استفاده کرده، البته شاید به عملکرد برخی وزرای دولت نقدهایی وارد باشد که این امر نیز مورد توجه قرار دارد.

وی با اشاره اینکه اتحاد و همدلی موضوع بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد، اضافه کرد: مردم ایران نشان داده اند در هر شرایطی که اتحاد داشته اند، پیروز میدان بودند، در همین راستا باید با این اتحاد در مقابل دشمنان نظام بایستیم تا چشم طمعی به این کشور نداشته باشند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما امروز منتقدیم به افرادی که در نظر دارند مردم را به ۹۶ و ۴ درصدی تقسیم کنند چراکه جامعه اسلامی ید واحده بوده و در راس آن رهبر معظم انقلاب قرار دارد، در چنین شرایطی اختلاف افکنی موضوعی است که دشمنان قسم خورده کشور به دنبال آن هستند.

وی با تاکید بر اینکه امت ایران با وجود همه سختی ها در همه شرایط با هم متحد هستند، ادامه داد: ما امت واحده‌ای هستیم و همه باید حول محور ولایت، همدلی و اتحاد داشته باشیم.

نعمتی صداقت، راستی و درستی را تنها راه برای پیروزی در انتخابات عنوان کرد و افزود: برخی خود را انقلابی تر از دیگران می دانند و خطی بین خود و مردم ایجاد کرده اند؛ درحالی که همه مردم که در چارچوب نظام عمر میگذرانند انقلابی بوده و نباید با شعارهای کذایی مردم را از یکدیگر جدا کرد؛ انقلابی همین مردمی هستند که در همه عرصه ها پای نظام‌ ایستاده اند.

وی تصریح کرد: همه مردم کشور و نظام را دوست دارند، در همین راستا تفکر انقلابی و انقلابی تر درست نیست، چراکه همه پیرو ولایت و ائمه هستیم.

وی با بیان اینکه برجام سایه جنگ را از سر کشور برداشت، گفت: برخی برای کاسبی رای میگویند دولت به نفع مردم عمل نکرده، درحالی که رشد اقتصادی کشور از منفی ۵ درصد به مثبت ۸ و تورم ۴۴درصدی به کمتر از ۱۰ درصد رسیده است.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بزرگترین پالایشگاه تولید بنزین یورو۴ در خاورمیانه در دولت یازدهم افتتاح شد اما صدا و سیما حتی ۳۰ ثانیه برای اطلاع رسانی این موضوع مهم وقت صرف نکرد.

وی با اشاره به اینکه صحنه انتخابات سال ۸۴ هیچ تغییری نکرده و تنها فرد عوض شده، افزود: ما مردم انقلابی نباید اجازه دهیم انتخابات سرد برگزار شود، بر همین اساس هر یک نفر باید ۱۱ نفر را با خود پای صندوق ببرد در غیر این صورت ۸ سال افرادی بر ما حکومت خواهند کرد که لیاقت حکومت بر مردم را ندارند.

 

photo_2017-05-11_12-55-40

photo_2017-05-11_12-55-10

photo_2017-05-11_12-55-44

درباره همبستگی ملی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

IMG_20180807_134445_718

پیام تبریک مدیریت شهری وسرپرست شهرداری مشکین دشت به مناسبت ۱۷مردادروزخبرنگار

پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی :    به گزارش همبستگی ملی به ...