خانه / همبستگی / استان ها / البرز / شهردار چهارباغ : کلیه پرسنل شهرداری آماده باش هستند

شهردار چهارباغ : کلیه پرسنل شهرداری آماده باش هستند

پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی : 

شهردار چهارباغ به همراه معاونین و مسوولین ادارات شهرداری به محلات شهر چهارباغ سرکشی کرد و ضمن نظارت بر روند اجرای عملیات خدمات رسانی به شهروندان، پای درد دل مردم نشست.

در این بازدید  میدانی، مهندس عظیمی به درخواست شهروندان رسیدگی و دستورات لازم را جهت رفع مشکلات مردم به مسوولین ذیربط صادر کرد.

به گزارش همبستگی ملی به نقل روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چهارباغ، بارش سنگین برف و وجود هزاران درخت در بلوارها، خیابان ها، بوستان ها و محلات چهارباغ و نواحی مهدی آباد، ملک آباد و شهرک علوی باعث شکسته شدن شاخه ها، احتمال افتادن درخت ها و بروز مشکلاتی برای شهروندان شده بود.

مهندس عظیمی شهردار چهارباغ با توجه به حساسیت شرایط موجود، کلیه پرسنل شهرداری به ویژه عوامل معاونت خدمات شهر، فضای سبز، آتش نشانی و امور شهر را به حالت آماده باش درآورد.

همچنین شهردار چهارباغ طی فراخوانی از شهروندان خواست در برف تکانی درختان، شهرداری را یاری دهند که این درخواست با استقبال مردم مواجه شد.

به دستور شهردار چهارباغ عوامل فضای سبز، خدمات شهر، آتش نشانی و امور شهر از ساعات اولیه بامداد طی عملیاتی ۸ ساعته اقدام به برف تکانی درختان، جمع آوری شاخه های شکسته، برش و جا به جایی درختان افتاده، هدایت آب های سطحی،رفت و روب معابر، رفع آب گرفتگی و سد معبر از خیابان ها کردند.

در همین رابطه شهردار چهارباغ گفت: با توجه به بارش برف و احتمال آبگرفتگی و از سویی وجود درختان کهنسال و تازه کاشته شده و احتمال افتادن درخت ها و شکسته شدن شاخه ها و آسیب به شهروندان و فضای سبز، تمام تلاش خود را به کار بستیم بحران را کنترل و مانع از بروز حوادث  شویم.

مهندس عظیمی ضمن تقدیر از مشارکت مردم در برف تکانی درختان، از یکایک پرسنل شهرداری به ویژه عوامل اجرایی در این عملیات شهری تقدیر کرد و افزود:هشدار سازمان هواشناسی باعث شده بود آماده مدیریت بحران و مقابله با حوادث غیرمترقبه باشیم

۴۵۴۵۴

۵۶۵۶۵۶

۷۵۲۵۲۵

 

درباره همبستگی ملی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

زندانها

مدیر کل  زندانهای استان البرز :  حمایت از خانواده زندانیان در اولویت قرار بگیرد

  پایگاه خبری تحلیلی همبستگی ملی :    به گزارش همبستگی ملی ...